środa, 19 grudnia 2012

Smoky Glam - cienie do powiek Virtual

Hej,
u Was też już zaczęła się przedświąteczna krzątanina? choinki naszykowane? prezenty zapakowane?  :) ja mam trudności ze znalezieniem kilku chwil, na zajęcie się blogiem i komentarzami, ale już nadrabiam zaległości ;) Dziś post dotyczyć będzie także kwestii prezentu, który w ramach współpracy dostałam do testowania od drogerii internetowej INERMIS.Cienie Smoky Glam zamknięte są w małym poręcznym i masywnym opakowaniu. Już przez przezroczysty plastik widzimy, jak cienie połyskują w świetle. Są one w trzech kolorach i ułożone zostały w takiej kolejności, w jakiej powinnyśmy je aplikować na powiekę. 


Na zdjęciu powyżej widać jak cienie prezentują się położone na bazę. Brokat nie stanowi ich większej części, dlatego na powiece nie wyglądają nachalnie ani tandetnie. Cienie idealne będą zarówno na co dzień, jak i do wykonania makijażu wieczorowego / imprezowego. Wszystko zależeć będzie od jego ilości nałożonej na powiekę.


Cienie bez problemu nakładam pędzelkiem, nie osypują się, a to duży ich plus. Do tego naprawdę dobrze ze sobą współgrają i wytrzymują cały dzień bez zbierania się w załamaniu powiek. Numerek 3 jest super napigmentowany więc efekt końcowy naprawdę mnie zadowala.


Koszt Smoky Glam by Virtual to około 12-15 zł. Dostępny jest w drogeriach w różnych wariantach kolorystycznych.
Kupując te cienie w drogerii INERMIS macie szansę na prezenty. Wystarczy, że po otrzymaniu produktu napiszecie swoje odczucia odnośnie jego stosowania. Kilka osób w ciągu miesiąca otrzymuje nagrodę na Recenzję Miesiąca. Mnie w listopadzie udało się wygrać szminkę Wet Lips firmy Joko o wartości 24 zł :)

Wkrótce powinna pojawić się notka z makijażem wykonanym tymi cieniami ;)

12 komentarzy:

dziękuję za komentarze,
na każdy postaram się odpowiedzieć ;)