środa, 19 grudnia 2012

Smoky Glam - cienie do powiek Virtual

Czy u Was też już zaczęła się przedświąteczna krzątanina? choinki naszykowane? prezenty zapakowane?  :) ja mam trudności ze znalezieniem kilku chwil, na zajęcie się blogiem i komentarzami, ale już nadrabiam zaległości.


Cienie Smoky Glam zamknięte są w małym poręcznym i masywnym opakowaniu. Już przez przezroczysty plastik widzimy, jak cienie połyskują w świetle. Są one w trzech kolorach i ułożone zostały w takiej kolejności, w jakiej powinnyśmy je aplikować na powiekę. 


Na zdjęciu powyżej widać jak cienie prezentują się położone na bazę. Brokat nie stanowi ich większej części, dlatego na powiece nie wyglądają nachalnie ani tandetnie. Cienie idealne będą zarówno na co dzień, jak i do wykonania makijażu wieczorowego / imprezowego. Wszystko zależeć będzie od jego ilości nałożonej na powiekę.


Cienie bez problemu nakładam pędzelkiem, nie osypują się, a to duży ich plus. Do tego naprawdę dobrze ze sobą współgrają i wytrzymują cały dzień bez zbierania się w załamaniu powiek. Numerek 3 jest super napigmentowany więc efekt końcowy naprawdę mnie zadowala. Dla wyjaśnienia- nie odważyłabym się użyć tych cieni na całą powiekę, jednak świetnie sprawdzają się do namalowania kreski wzdłuż linii rzęs.


Koszt Smoky Glam by Virtual to około 12-15 zł. Dostępny jest w drogeriach w różnych wariantach kolorystycznych.

12 komentarzy:

dziękuję za komentarze,
na każdy postaram się odpowiedzieć ;)