niedziela, 29 września 2013

Ideal cover make up Kobo

Witam Was :)

znacie markę Kobo? Ja jeszcze rok temu nie miałam żadnego kosmetyku z ich palety, ale postanowiłam to zmienić. Kupiłam, testowałam i mogę napisać Wam recenzję :) na tapecie będzie dziś Ideal Cover Make Up.


sobota, 28 września 2013

Pomadka ochronna Bell

Hej,

powoli ochłonęłam po spotkaniu blogerskim, o którym możecie przeczytać tu. Pora na recenzję ochronnej szminki, w której pokładałam spore nadzieje :) Czy jestem z niej zadowolona, czy się zawiodłam - zapraszam do lektury :)


środa, 25 września 2013

Blogerskie pożegnanie lata - upominki od sponsorów

Hej,

w poprzednim poście przedstawiałam Wam relację ze spotkania blogerek i vlogerek, które miało miejsce w Kielcach dnia 22 września i które organizowałam razem z Iwonką - iv90. Dziś natomiast mam dla Was zdjęcia prezentów otrzymanych od sponsorów.
Wszystkim firmom serdecznie dziękujemy za okazane zaufanie i przekazane upominki! Nie trzymam Was dłużej w niepewności, zobaczcie te wszystkie cacuszka.


poniedziałek, 23 września 2013

Relacja z Blogerskiego pożegnania lata - Kielce 22/09/2013


Witajcie kochane,

w dzisiejszym poście chcę Wam przedstawić przebieg i fotorelację spotkania blogersko - vlogerskiego, które razem z Iwoną (iv90) organizowałyśmy w Kielcach. Spotkanie to odbyło się 22 września (w niedzielę)  i przebiegało pod hasłem pożegnania lata.


uczestniczki spotkania z Panią Renatą z Pat&Rub

poniedziałek, 16 września 2013

Spotkanie blogerek - Kielce 22-09-2013 - Garść informacjiWitam!
Nasze kieleckie spotkanie blogerek zbliża się wielkimi krokami. Wraz z Iwoną chcemy uporządkować kilka informacji i przedstawić wstępny harmonogram tego wydarzenia. 

Jak już wiecie, spotkanie odbędzie się 22.09.2013 w Kielcach i rozpocznie się o godzinie 13:00. Niestety zostałyśmy zmuszone do zmiany lokalu - spotkanie odbędzie się w Tokaj Cafe przy ulicy Małej (na pierwszym piętrze). Tutaj znajdziecie mapę dojazdu do kawiarni - znajduje się ona między ulicą Sienkiewicza, a Rynkiem. Gdyby były jakieś pytania - śmiało piszcie, chętnie pomożemy ;) Proponuję również, aby osoby, które nie znają zbyt dobrze Kielc, spotkały się wcześniej z kielczankami i wspólnie dotarły na miejsce.


sobota, 14 września 2013

Krem do rąk Balea - owoce lesne

Witam Was,
lato już dobiegło końca, kalendarzowa jesień coraz bliżej, pogoda nas nie rozpieszcza... a my jak najdłużej chciałybyśmy zachować letnie wspomnienia. Dzięki firmie Balea jest to możliwe :)


piątek, 13 września 2013

Manhattan Water Flash Lipgloss

Dzień dobry...
dziś bohaterem posta jest genialny produkt, więc bez zbędnego gadania... proszę Państwa, oto błyszczyk Water Flash Lipgloss firmy Manhattan, który nabyłam na allegro za około 6 zł (kolor 52A)! :)


środa, 11 września 2013

Potrójny róż do policzków Astor

Heeej :)
dawno nie pisałam, wiem... ale niestety doba ma tylko 24 godziny. Ciągle na wszystko brakuje mi czasu... a z racji braku czasu nie spędzam też wielu minut przed lustrem, żeby wykonać jakiś wymyślny makijaż. Ograniczam się do podkładu, tuszu do rzęs i różu do policzków. Co do tego ostatniego, to najczęściej w ciągu tego miesiąca używałam potrójnego różu firmy Astor.


wtorek, 3 września 2013

Ulubiony wakacyjny manicure

Hej,
wakacje już za nami... zaczął się wrzesień, pogoda jest typowo jesienna, ale ja postanowiłam poprawić sobie humor wykonując mój ulubiony manicure, który bardzo często gościł na moich paznokciach podczas wakacji :)