środa, 6 stycznia 2016

My Secret Glam & Shine Nail Polish 265 Glam Red

Zaraz po Świętach Bożego Narodzenia dostałam od Drogerii Natura paczkę z nowościami, wśród których znalazł się lakier do paznokci My Secret Glam & Shine Nail Polish 265 Glam Red - bohater dzisiejszego postu.


Lakier My Secret od razu zwrócił moją uwagę, ponieważ jest w odcieniu klasycznej czerwieni, a ja takie pazurki uwielbiam, szczególnie w okresie zimowym. Od razu pomalowałam nim paznokcie.


Co jest ciekawe - pierwsza warstwa kryje całkowicie płytkę paznokcia! Jednak ja nałożyłam jeszcze jedną cieniutką warstwę, ponieważ moje paznokcie są kruche i łamliwe, a grubsza ilość lakieru sprawia, że są odporniejsze.


Pędzelek jest spłaszczony, a włosie nie "rozczapierza" się,co zdecydowanie ułatwia aplikację lakieru i zmniejsza ryzyko pobrudzenia skórek. Właśnie - pod względem aplikacji jest to najlepszy lakier, jaki miałam do tej pory, który potrafiłam perfekcyjnie (moim skromnym zdaniem) nałożyć na pazurki. Byłam z siebie taka dumna :D


Jest to lakier w odcieniu wyrazistej seksownej czerwieni. Jest to kolor dość odważny, jednak pięknie wyglądający na każdej długości paznokci.


Jego trwałość także pozytywnie mnie zaskoczyła, ponieważ dopiero po 5-6 dniach od aplikacji, na jednym paznokciu pojawił się mikroskopijny uszczerbek i z bliska widoczne było ścieranie się lakieru na brzegach.


Jest to lakier świetny jakościowo, w pięknym kolorze, w cenie zaledwie 6,99 zł za 10 ml.

7 komentarzy:

dziękuję za komentarze,
na każdy postaram się odpowiedzieć ;)