piątek, 30 września 2016

Sensique Matte Fits Perfectly

Sensique Matte Fits Perfectly to matowe pomadki do ust dostępne od czerwca w drogeriach Natura.


Pomadki te zamknięte są w formie kredki. Ich waga to 2 g. W regularnej cenie za taką kredkę zapłacimy 9,99 zł. Dostępne są one w siedmiu przepięknych kolorach.


Kredki te testuję już od kilku tygodni, a pokazując Wam recenzję i swatche mam na ich temat wyrobione zdanie... bardzo dobre zdanie :)


Matowe pomadki zazwyczaj mają to do siebie, że wysuszają usta i podkreślają suche skórki. Przy tym produkcie wysuszenie ust także się pojawia, jednak jest minimalne.


Ich pigmentacja mnie zaskoczyła - jest świetna. Wystarczy jedno pociągnięcie, aby usta pokryte były jednolitą warstwą koloru, bez prześwitów. Trwałość tych pomadek także jest dla mnie zaskoczeniem, ponieważ pomimo jedzenia i picia utrzymują się one 5-6 godzin i bardzo ładnie, równomiernie ścierają się z ust. Jedynym ich minusem jest to, że nie są wysuwane - musimy je temperować. Mogłabym też pomarudzić na temat zatyczki, która mogłaby być porządniej wykonana, ponieważ w jednej mojej kredce już uległa zniszczeniu - pękła sama, naprawdę! :)


Mając na ustach te matowe pomadki. szczególnie odcień 403 dostaję dużo komplementów, a kiedy odpowiadam, że to tani drogeryjny produkt widzę na twarzach koleżanek bezcenne zdziwienie. 


uważam że te matowe kredki do ust marki Sensique naprawdę są godne uwagi. A co Wy myślicie na ich temat?

4 komentarze:

  1. Kolory są bardzo ładne :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Mam 2 ;) mogłyby się lepiej rozprowadzać, a są lekko tępe ;D

    OdpowiedzUsuń
  3. te nudziaki jakie ładne... i notes :D

    OdpowiedzUsuń

dziękuję za komentarze,
na każdy postaram się odpowiedzieć ;)