niedziela, 6 sierpnia 2017

MySecret I love matte lips

MySecret I love matte lips 2in1 lipstick & liner to kredki do ust, które możecie nabyć w Drogeriach Natura za 13 zł w cenie regularnej.


Kredki dostępne są w siedmiu odcieniach - ja posiadam pięć z nich. Na poniższym zdjęciu możecie zobaczyć, jak prezentują się ich swatche.

Od lewej strony numery: 5,4,6,7,1. Moimi faworytami są 5 (delikatny chłodny nudziak) i 1 (idealny odcień czerwieni, który optycznie wybieli kolor zębów).


Kredki te można stosować jako konturówki oraz jako pomadki. Ja zdecydowanie wybieram tę drugą opcję, tym bardziej, że kiedy już zużyjemy cienka końcówkę kredki, ciężko będzie nam ją tak zastrugać, aby dalej była bardzo precyzyjna. Gdyby kredki te były wykręcane, zdecydowanie ułatwiłoby nam to życie :)


Pomadki te niby niepozorne, a dość długo utrzymują się na ustach i schodzą w ładny, równomierny sposób, bez wielkich odcięć, co sprawia, że nie czujemy się niekomfortowo i martwimy o to, jak wyglądamy. Najlepiej nakładać je na wypilingowane usta, ponieważ mogą podkreślić suche skórki. Produkt jest bardzo ciekawy w aplikacji, ponieważ mam wrażenie, że pod wpływem ciepła ust staje się on bardziej płynny i delikatny.


Produkty MySecret bardzo często dostępne są w promocji nawet -40%, dlatego powinnyście skorzystać i zakupić chociaż jeden odcień z tej serii kredek :)

3 komentarze:

dziękuję za komentarze,
na każdy postaram się odpowiedzieć ;)